​​​​​​​جستجوگران برتر علم آموز

Д Ж О Б А Р Э Л М

شهریه ی دوره ها

​معرفی دانشگاه نووسیبیرسک
​​​​​​​
دانشگاه دولتی نووسیبیرسک در آکادم‌گارادوک، مرکز علمی مشهور جهان قرار دارد. هشتاد درصد اعضای هیئت علمی این دانشگاه را دانشمندان بخش سیبری آکادمی علوم روسیه تشکیل داده اند. در نتیجه آموزش در ارتباط نزدیک با دستاورد های علمی جهانی صورت می‌گیرد. دانشگاه نووسیبیرسک مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران در سال 2021-2020 میباشد.در حال حاضر این دانشگاه رتبه 10 در روسیه و رتبه 775در جهان را کسب کرده است.
در حال حاضر دانشگاه نووسیبیرسک دارای 3 دانشکده و 6 دپارتمان میباشد و پذیرای بیش از 1500 دانشجوی بین المللی است.

در هنگام پیاده‌روی تا پردیس همه چیز در سر راه دانشجویان قرار دارد: خوابگاه‌ دانشگاه نووسیبیرسک ، مرکز ورزشی، استادیوم، ۳۵ موسسه علمی و پارک نوآورانه علم و فناوری آکادمپارک (Academpark) حدود ۱۰ دقیقه پیاده تا پردیس فاصله دارد. ساعت رسمی این شهر 4 ساعت از مسکو جلوتر است

دوره آموزشی و مقدماتی پادفک در این دانشگاه برای دانشجویان خارجی هر سال با هزینه 4500 دلار برگزار میشود. ظرفیت این دوره سالانه 200 نفر میباشد که زبان روسی و دروس مربوط به آزمون ورودی رشته پزشکی که زیست و شیمی میباشند، تدریس میشود.
شهریه ی سالانه ی رشته ی پزشکی در این دانشگاه به نسبت کمی بالاتر از سایر دانشگاه ها است در عین حال هزینه ی زندگی در این شهر به نسبت سایر شهر ها کم تر و حدود 200 تا 250 دلار در ماه است.

با استفاده از این لینک از گوگل به مکان دانشگاهت برو!