​​​​​​​جستجوگران برتر علم آموز

Д Ж О Б А Р Э Л М

شهریه ی دوره ها

​​با استفاده از این لینک از گوگل به مکان دانشگاهت برو!

دانشگاه فدرال کازان
​این دانشگاه با بیش از دوقرن کار علمی در رشته های علوم پزشکی واهدا نمودن پزشکان بسیار به جامعه پزشکی، از بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های پزشکی روسیه  می باشد. سیستم آموزشی در این دانشگاه دانشجو محور است و دانشجویان به صورت روزانه وظیفه دارند که کارهای خاصی را به انجام برسانند. دانشجویان در دانشگاه فدرال کازان دائما تحت ارزیابی علمی می باشند به همین دلیل به شما می گوییم که برای این که بتوانید یک پزشک خوب و متبحر در سطح جهانی شوید، دانشگاه پزشکی کازان مناسبات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند اما بدانید که ورود و تحصیل در این دانشگاه آسان نخواهد بود. دوستان عزیز، ایالت کازان روسیه (kpfu) که ایرانی ها به غلط به آن قازان (روس ها حرف ق ندارند) می گویند. بسیار زیبا و یکی از ایالت هایی می باشد که هزینه های زندگی در آن بسیار پایین می باشد و مکان مناسبی برای تحصیل و زندگی دانشجویی برای شما می باشد. جالب است بدانید که این شهر، یک شهر چند ملیتی و چند فرهنگی می باشد و دارای جمعیت قابل توجه مسلمان نیز می باشد. به دوستانی که از بابت غذای حلال مشکل دارند باید بگوییم که مواد غذایی حلال در سر تا سر کشور پهناور روسیه به فروش می رسد و هم چنین رستوران های غذای حلال بسیاری در این کشور مشغول به فعالیت می باشند. برای مثال حتی در شهر هایی مانند آستاراخان یا کازان تعداد رستوران ها و مراکز اغذیه فروشی حلال بیشتر از غیر حلال می باشند. دانشگاه علوم پزشکی کازان دارای کتابخانه های بزرگ و متعدد جهت بهره مندی دانشجویان خود می باشد. دانشگاه علوم پزشکی کازان مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

خوابگاه:

خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کازان نوساز می باشد، حقیقت امر این است که در سال ۲۰۱۳ دولت روسیه یک شهرک مدرن با تمامی امکانات را برای بازی های المپیک زمستانی روسی بنا نهاد و با پایان یافتن این دوره از مسابقات، این شهرک مدرن در اختیار دانشگاه فدرال کازان قرار گرفت. این شهرک دارای مراکز خرید، رستوران ها و سالن های ورزشی متعدد می باشد.


شایان ذکر است که برنامه امتحانات کورس اصلی دانشگاه کازان که از 16 لغایت 25 جولای 2023 به صورت آنلاین برگزار میشود در قسمت مربوطه پیوست شده است. همچنین مفاد ازمون در دانشگاه کازان برای رشته دندانپزشکی فقط دروس زبان روسی و زیست شناسی میباشند که در فایل مربوطه تاریخ امتحان این دو درس برای سال 2023 با رنگ زرد مشخص شده است.   

یرنامه امتحانات کورس اصلی