​​​​​​​جستجوگران برتر علم آموز

Д Ж О Б А Р Э Л М

معرفی دانشگاه یوداکیم‌اف 
​​​​​
​​​​​​​
​​​این دانشگاه درشمال مسکو واقع شده و در سال 1922 بخش آموزش دندان پزشکی این مرکز درمانی افتتاح گردیده است. در حال حاضر، در بر گیرنده ی 10 دانشکده و سه سرای دانشجویی است که امکان اسکان دانشجویان خارجی در آن ها در کنار دانشجویان روس فراهم است. این دانشگاه با نهاد های آموزش علوم پزشکی 60 کشور جهان قرار داد های همکاری دارد که نام  کشور ایران نیز در میان این کشور ها وجود دارد. مدرک این دانشگاه در میان مدارک معتبر از نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان است. هم چنین دارای 3 کلینیک درمانی در زمینه های پزشکی، دندان پزشکی و جراحی های فک و صورت است. متقاضیان رشته پزشکی و دندانپزشکی این دانشگاه باید در دوره های آمادگی دانشگاه به مدت ۹ ماه به تحصیل بپردازند. در این دوره ها دروس فیزیک، شیمی و زیست شناسی و سایر دروس برای رشته مورد نظر آموزش داده می شود. 
در پایان دوره آزمونی از متقاضیان گرفته می شود و افرادی که با موفقیت این آزمون را پشت سر بگذارند می توانند در رشته مورد نظر خود به تحصیل ادامه دهند.
لازم به ذکر است تحصیل در دانشگاه یوداکیماف روسیه به زبان روسی است و متقاضیان در دوره های آمادگی، زبان روسی را نیز فرا بگیرند. طول دوره تحصیلی در دانشکده پزشکی دانشگاه یوداکیماف روسیه ۶ سال و در دانشکده دندانپزشکی ۵ سال است

شهریه ی دوره ها

با استفاده از این لینک از گوگل به مکان دانشگاهت برو!